Kategoria Superiore

Refik Halili: Fitore dinjitoze, mposhtim edhe Kukësin

Presidenti i Tiranës, Refik Halili e quan dinjitoze fitoren e bardhebluve në Korçë. Numri 1 i klubit të Tiranës ka besim se ekipi i tij do të fitojë edhe me Kukësin, pavarësisht mungesave.

“Çdo ndeshje është e rëndësishme. Është një fitore dinjitoze. Jam i kënaqur me skuadrën dhe rezultatin. Pjesa e dytë? Kjo varet dhe nga mënyra si përgatiten ndeshjet. Qëllova që kur nisi pjesa e dytë të isha aty dhe e pashë skuadrën që donte ta ndryshonte lojën dhe rezultatin.”

Mungesat ndaj Kukësit: Pavarësisht mungesave, ne kemi lojtarë që mund të japin shumë. Të jemi të kujdesshëm me Kukësin. Jam i bindur se do të tregojmë se e meritojmë fitoren”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency