Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Refuzimet detyrojnë Leeds të kontaktojë trajnerin 75-vjeçar

Henry James Redknapp, i papunë nga shtatori i vitit 2017 mund të rikthehet në Premier League, për të marrë drejtimin e Leeds.

Ish-trajneri i Tottenham, Southampton, West Ham është në bisedime me Leeds United, me drejtuesit që po hasin vështirësi për të gjetur pasuesin e Marsch.

Emri i 75-vjeçarit ishte surprizues dhe tani pritet për t’u parë çfarë do të ndodhë.

Lajme të tjera

Featured

Thomas Strakosha është zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës së AEK Athens. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë klubi grek përmes rrjeteve sociale,...

Merkato

Roberto De Zerbi ka nisur aventurën në stolin e Marseille, teksa në krye të listës së përforcimeve ka vendosur sulmuesin e talentuar të Interit...

Legjionarët

Etrit Berisha drejt Serisë B. Gardiani 35-vjeçar shqiptar është i lirë, pasi i ka përfunduar kontrata me Empolin, ku edhe mbylli sezonin e aktual,...

Futboll

Ronald Koeman ka konfirmuar se ai synon të vazhdojë punën e tij si trajner i Holandës, pavarësisht faktit se së fundmi gruaja e ti...