Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Refuzimet detyrojnë Leeds të kontaktojë trajnerin 75-vjeçar

Henry James Redknapp, i papunë nga shtatori i vitit 2017 mund të rikthehet në Premier League, për të marrë drejtimin e Leeds.

Ish-trajneri i Tottenham, Southampton, West Ham është në bisedime me Leeds United, me drejtuesit që po hasin vështirësi për të gjetur pasuesin e Marsch.

Emri i 75-vjeçarit ishte surprizues dhe tani pritet për t’u parë çfarë do të ndodhë.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...