Merkato

Refuzoi Manchester United, Dybala “largon” Neymarin nga PSG

Pasi refuzoi ofertën e Manchester United, duke kompromentuar transferimin e Lukakut drejt Torinos, Paulo Dybala ka nisur stërvitjen me bardhezinjtë, nën urdhrat e Maurizio Sarrit, por kjo nuk do të thotë se e ardhmja e tij do të jetë të kampionët e Serisë A.

Përkundrazi, sikurse njoftojnë mediet franceze, Nedved dhe Paritici nuk e kanë braktisur idenë për ta larguar argjentinasin, për të cilin ka interesim serioz nga PSG. Sipas televizionit Canal+, klubi francez ka gati ofertë prej 60 milionë eurosh, shumë që do të rregullonte bilancin e bardhezinjve.

Duke rritur fuqinë likuidese, atëherë Juventusi do të hidhej në sulmin përfundimtar për të siguruar një mes Lukakut, Icardit dhe Pogbasë.

Shitja e Dybalas te PSG do të kishte efekt domino. Parizienët, të detyruar për të rregulluar bilancin do të lejonin largimin e Neymarit te Barcelona. Në fakt, drejtuesit e PSG-së mësohet se ia kanë ofruar “yllin” brazilian Manchester United në formë huazimi, vetëm për të rrëzuar mundësinë që ai të riveshë fanellën “blaugrana”, por “Djajtë e Kuq” e kanë hedhur poshtë këtë mundësi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency