Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediet kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

Luka Modric nuk ka ndërmend të lërë futbollin në qershor.

Për këtë arsye ai nuk pranoi propozimin e Ancelotti-t, përkatësisht për t’iu bashkuar stafit të trajnerit italian.

Lexo edhe:

Sipas medieve kroate, 38-vjeçari mund të kthehet në vendlindje për të veshur fanellën e Dinamo Zagreb-it, klub në të cilin shpërtheu ylli i Kroacisë.

Megjithatë, nuk mungojnë ofertat nga klubet saudite dhe amerikane për mesfushorin e Real Madrid.

 

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...