Futboll

Refuzoi presidentin Donald Trump, Rapinoe edhe një kërcimtare e zonja

“Ylli” i përfaqësueses së femrave të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Megan Rapinoe, i befasoi të gjithë me kërcimin e saj gjatë festimeve të me fansat të triumfit në Kupën e Botës.

Kapitenia, mbajti një fjalim para tifozëve, duke krijuar një impakt të madh në rrjetet sociale. Vajzat amerikane fituan finalen kundër Holandës me gola të Rapinoe dhe Rose Lavelle. Kjo ndeshje theu edhe rekordin e audiencës televizive në të gjithë botën.

Rapinoe është përfshirë gjithashtu në një polemike me presidentin Donald Trupm, madje ke refuzuar të jetë pranishme në Shtëpinë e Bardhë për t’u takuar me njeriun më të pushtetshëm në botë për shkak të përplasjeve mediatike. 34-vjeçarja është shndërruar në avokate për mbrojtjen e barazisë gjinore dhe pagës së barabartë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency