Merkato

Refuzoi rinovimin me Bayernin, edhe Chelsea në gjurmët e mbrojtësit austriak

David Alaba po luan sezonin e fundit me klubin e Bayernit të Mynihut, pasi i skadon kontrata në qershor dhe ka refuzuar të gjitha ofertat e gjermanëve për të rinovuar, ndërsa lista e klubeve që kanë shprehur interes për shërbimet e anësorit austriak, shtohet nga dita në ditë.

Kështu së fundi janë londinezët e Chelsea-t ata që kanë nisur negociatat me menaxherët e mbrojtësit dhe janë gati t’i plotësojnë Alabës pretendimet ekonomike, për të marrë në Londër në fund të sezonit.

Mbrojtësi austriak është një futbollist polivalent, që luan si në krahun e majtë, ashtu edhe në qendër, ndërsa londinezët janë në kërkim të një futbollisti me eksperiencë, pasi po vuajnë jo pak në prapavijë këtë fillim sezoni.

Gjithsesi drejtuesve të Chelsea-t do t’u duhet të mposhtin konkurrencën e klubeve të mëdha si Barcelona, Manchester United, Manchester City, etj., të cilët gjithashtu po ndjekin me interes Alabën dhe janë gati ta rrëmbejnë me parametra zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency