Kupa e Shqiperise

Reginaldo “thyen” Hidin dhe çon Kukësin në gjysmëfinale

Ka mjaftuar një gol i Reginaldos në fillim të pjesës së dytë, që Kukësi të mposhtë Teutën minimalisht 1-0 dhe të kualifikohet për në fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë.

Në sfidën e zhvilluar në “Elbasan Arena”, skuadra e Ndreut menaxhoi mirë lojën, duke qenë se favorizohej edhe nga rezultati i ndeshjes së parë në “Niko Dovana”.

Pas një pjese të parë të vakët, verilindorët zhbllokuan rezultatin në minutën e 61-të, kur Regonaldo shfrytëzoi një asist të Cordeiros dhe arriti të mposhtë portierin e durrsakëve Hidi.

Reagimi i të besuarve të Blendi Shkëmbit nuk ishte në lartësinë e duhur për të vënë në vështirësi prapavijën e Kukësit, duke bërë që të mbetet në fuqi rezultati 1-0, i cili çon verilindorët në gjysmëfinale.

Tirana kualifikim mes drithërimash, eliminohet Partizani

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency