Serie A

Reina firmos për 3 vite me Milanin, në pikëpyetje e ardhmja e Donnarummës

Pepe Reina ndërron qytet por jo kampionat. Tashmë sipas asaj që raportojnë mediat italiane është fakt i kryer largimi i tij nga Napoli në fund të këtij sezoni. Portieri spanjoll ka arritur marrëveshjen me Milanin dhe në 3 sezonet e ardhshme do të jetë numri 1 i kuqezinjëve. Milani ka informuar Napolin se ka arritur akordin me 35-vjeçarin i cili është në skadencë kontrate me të kaltrit.  Te Milani Reina do të përfitojë një pagë vjetore prej 3 milionë eurosh. Mbetet për t’u parë nëse Reina do të jetë zëvendësi i Donnarummës te 7-herë kampionët e Europës, apo portieri i talentuar do të largohet nga Milani në fund të këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency