Kombëtare

Reja fjalim para skuadrës: Na mungojnë 4 pikë, por kemi zemër (Video)

Në përfundim të takimit të fituar 0-4 në transfertë në Moldavi, trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja mbajti një fjalim para lojtarëve në dhomat e zhveshjes, ku nuk ngurroi t’i lavdërojë ata për punën e mirë që kanë bërë gjatë kësaj kohe.

Tekniku italian, që pritet të konfirmohet në pankinën kuqezi edhe për një edicion tjetër eliminator, theksoi se skuadra mund të tentonte europianin, nëse do fitonte në Turqi, ndërsa mori edhe duartrokitjet e futbollistëve të tij, në disa momente gjatë fjalës.

“Pavarësisht se tifozët më thërrasin emrin, jeni ju ata që e keni arritur të ndërtoni këtë grup kaq të mirë. Si ju këtu, edhe stafi që punon mbas meje. Ju përgëzoj dhe ju falënderoj të gjithëve. Merita është vetëm e juaja. Unë kam 35 vite që e bëj këtë punë, nuk kam nevojë të marr merita apo të më lavdërojë dikush. Merita është gjithmonë e juaja sepse keni bërë një punë të shkëlqyer. Nëse do kishim fituar ndaj Turqisë, do shkonim në Europë. Duhet të kishim 4 pikë më shumë. 3 me Turqinë dhe 1 me Islandën. I kemi bërë të gjitha ndeshjet mjaft të mira, Turqisë i treguam se kush jemi, ndërsa Franca është Francë, nuk ka vend për diskutim. Kemi zemër”, u shpreh Reja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency