La Liga

Reputacioni i Messit nuk preket, rizgjidhet kapiten i parë i Barcelonës

Tentativa për t’u larguar nga Barcelona, e cila rezultoi e pasuksesshme, nuk e ka cënuar reputacionin e Lionel Messit në klubin “blaugrana”. Gjashtë herë fitouesi i “Topit të Artë” është votuar nga futbollistët si kapiteni i parë e ekipit, duke rikonfirmuar kështu kredencialet që “ylli” argjentinas kishte edhe para se të dërgonte “burofax”-in e famshëm, për të kërkuar largimin nga Barcelona. Kriter për përzgjedhjen nuk ka qenë mosha e lojtarëve, por impakti i tyre në dhomat e zhveshjes.

Grupi i plotë i kapitenëve është i njëjtë me atë të sezonit të kaluar. Pas Leo Messit, kapiten i dytë është Sergio Busquets, pastaj Gerard Piqué dhe Sergi Roberto. Të katër lojtarët që bëjnë pjesë në grupin e kapitenëve vijnë nga La Masia. Për Busquets do të jetë sezoni i tretë radhazi si kapiten i dytë i ekipit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency