Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Revista “People” konfirmon romancën Shakira-Hamilton

 

Shtohen zërat mbi lidhjen e mundshme të Shakirës me Lewis Hamilton. Një “miqësi” që lindi aty për aty në Çmimin e Madh të Miamit, ku u panë për herë të parë së bashku.

Revista “People” është e para që ka shkruar për “flirtin” mes këngëtares 46-vjeçare me famë botërore dhe kampionit 83-vjeçar të Formula 1.

Gjithçka nisi pas takimit të tyre në Miami. Fillimisht Shakira u pa me Tom Cruise, por më pas në skenë doli Hamilton.

Kur gjithçka dukej se ishte një thashethem, ata u panë së bashku edhe në Çmimin e Madh të Spanjës, në Barcelonë.

Pas garës ata shkuan në darkë dhe madje publikuan një fotografi të parë së bashku në rrjetet sociale. Por ajo që është më e habitshme dhe të bën të dyshosh për një romancë është se si piloti e “kap mat”, duke kishte vendosur duart në duart belin e këngëtares.

Lexo edhe: 

Por puna nuk ndalet me kaq, pasi më 10 maj ata u panë sërish bashkë, tri ditë pas Çmimit të Miamit.

Për më tepër, piloti nuk hezitoi të jepte disa të dhëna në një nga intervistat e tij të fundit:

“Më duhet të gjej një latine për veten time”.

Një gjest i qartë ndaj kolumbianes që ka çmendur fansat e saj. Edhe pse nuk kanë folur në rrjetet sociale, gjithçka duket se tregon se ata janë bashkë.

Përveç kësaj, ata ndajnë pasionet të ndryshme si: t’i bien kitarës, të luajnë piano apo të bëjnë sërf.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...