La Liga

Revolucion në verë, Barça largon 1/2 e skuadrës për Neymar dhe Lautaron!

Për të marrë në skuadër  Neymar Jr dhe Lautaro Martinez, Barcelona ka nevojë për fonde dhe për këtë arsye drejtuesit e skuadrës blaugrana po mendojnë një revolucion të vërtetë. Sipas mediave spanjolle, Barça ka vendosur të nxjerrë në shitje gjysmën e skuadrës aktuale. Sipas asaj që raporton gazeta katalanase Sport, objektivi i klubit është të ulë tavanin e pagave në ekip dhe të grumbullojë të ardhura që do t’i përdorë në merkato për ndërrimin e brezave në skuadër.

Sport shkon edhe më tej duke publikuar emrat e lojtarëve që janë me valixhe në duar dhe që do t’i sjellin para të freskëta Barçës: Philippe Coutinho, Antoine Griezmann, Ivan Rakitic, Arturo Vidal, Samuel Umtiti, Norberto Neto, Martin Braithëaite, Carles Alena janë disa nga lojtarët që do të dalin në shitje, por nuk përjashtohen as Ousmane Dembele dhe Nelson Semedo në rast ofertash të mira. Nëse të gjithë këta lojtarë shiten atëherë për Barcelonën parashikohet një merkato tejet e nxehtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency