Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Revolucion te United/ Bayern ofron Choupo-Moting, por “Djajtë e Kuq” mendojnë vetëm për largimet

Javë revolucioni te Manchester United. “Djajtë e Kuq” po planifikon të bëjë revolucion në skuadër sa i përket largimeve.

Mediet britanike raportojnë se së fundmi, Bayern Munich ka ofruar Eric Choupo-Moting klubit anglez, por aktualisht United nuk është i hapur për afrimin e lojtarëve të rinj.

Lexo edhe:

Objektivi i pronarëve të klubit anglez është ulja e pagave, duke filluar nga Casemiro, një nga lojtarët më të kushtueshëm në skuadër.

Ndërkohë sa u përket largimeve Anthony Martial është mes emrave që nuk do u rinovohet kontrata, me bashkëpunimin mes palëve që mbaron pas gjashtë muajve, nëse merr një ofertë të mirë United nuk do ta mendojë dy herë shitjen e kartonit të tij.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...