La Liga

Revolucioni te Barcelona, 9 lojtarë “dëbohen” nga shumica e tifozëve

“Revolucioni Barcelona”. Shtypi spanjoll, vetëm dy ditë pas eliminimit të turpshëm nga Liverpooli në Champions, ngre shumë pikëpyetje për të ardhmen e Barcelonës. Pët atë që do të ndodhë e trajnerin Valverde (do të qëndrojë ose jo në krye të katalanëve) dhe për merkaton që duhet bërë.

Mosha mestare e “blaugranave” është relativisht e lartë, për këtë arsye nga “Marca”, “El Mundo Deportivo”, për të kaluar tek “AS” dhe “Sport” kanë nisur të listojmë emrat e atyre që duhet të qëndrojnë apo të atyre që duhet ta mbyllin eksperiencën në “Camp Nou”.

Është tashmë zyrtare firma me Frankie De Jong të Ajaxit, me të cilin mund të udhëtojë drejt Katalunjës edhe Matthijs de Ligt për të përforcuar mbrojtjen.

Ëndrra mbetet Antoine Griezmann i Atleticos së Madridit, klauzola e të cilit pas 1 korrikut zbret nga 200 në 120 milionë euro. Një çmim ky i përballueshëm për një klub si Barcelona, që një shifra të frikshme ka shpenzuar për të marrë Coutinhon dhe Dembelenë, por që nuk dhanë atë që pritej në këtë sezon.

Interesant fakti që në një sondazh të Marca-s mësohet se janë plot 9 lojtarë të organikës aktuale të Barcelonës, për të cilët shumica e tifozëve mendojnë se duhet të largohen në verë.

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency