La Liga

Rey Manaj në stol, Barça mposht Getafen dhe arrin Realin!

90 minuta në stolin e rezervave për Rey Manaj sulmuesin e kombëtares shqiptare në fitoren 2-1 që Barcelona arriti ndaj Getafes në Camp Nou në javën e 24-t të La Ligas. Një sukses i vuajtur i skuadrës së Quique Setien ndërkohë që Rey Manaj i grumbulluar për herë të parë në një ndeshje nga skuadra e parë e Barcelonës nuk arriti të luante qoftë edhe 1 minutë.  Shifrat për katalanasit në këtë sfidë i zhbllokoi Antoine Griezmann në minutën e 33-të me asist të Messit ndërkohë që 6 minuta më pas Sergi Roberto shënoi edhe të dytin për Barcelonën. Një gol spektakolar i Angel në të 66-ën u duk sikur riktheu Getafen në ndeshje por vetëm kaq për madrilenët e vegjël pasi për meritë edhe të Ter Stegen Barça ruajti epërsinë deri në fund dhe mori një tre pikësh me shumë vlera. Për momentin Barcelona barazoi në kuotën e 52 pikëve me Los Blancos që luajnë të dielën në Bernabeu ndaj Celta Vigos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency