Eredivisie

Rezultatet e dobëta në start, ish mbrojtësi i Milanit largohet nga pankina e Feyenoord

Ish mbrojtësi i Milanit, së fundi trajner i Feyenoordit, Jaap Stam ka dorëzuar mbrëmjen e sotme dorëheqjen nga kjo detyrë në mënyrë të menjëhershme, pas një eksperience thuajse 5-mujore në stolin skuadrës.

Stam mori drejtimin e Feyenoordit gjatë verës së këtij viti ,pas një eksperience mjaft të mirë 6-mujore te Zwolle, por nuk pati të njëjtat rezultate në skuadrën e re dhe vendimi erdhi pas humbjes 4-0 në transfertën ndaj Ajaxit.

Me Jaap Stam në stol, skuadra e Feyenoordit ka arritur të grumbullojë vetëm 14 pikë, më pak se gjysma e Ajaxit që kryeson renditjen me 29 dhe 9 pikë larg zonës që të çon në Ligën e Kampionëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency