Futboll

Ribery mendon të qëndrojë në Europë, e duan në Itali e Gjermani

Franck Ribery ishte shumë pranë tërheqjes nga futbolli ndërsa tani francezi është në mes të një morie ofertash nga klube shumë të rëndësishme. Sulmuesi francez fillimisht mendoi të emigronte në Katar ose Arabinë Saudite por tani janë Schalke, Werder Bremen dhe Fiorentina që duan shërbimet e 36-vjeçarit. Në veçanti klubi vjollcë është gati t’i japë një rol të rëndësishëm në fushë ish yllit ë Bayern Munchen që tashmë është gati të vendosë nëse do të luajë ende në Bundesliga apo të zbarkojë në Serinë A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency