Premier League

Richarlison merr për dore Evertonin, Wolves pëson humbjen e parë

Everton rikthehet te fitorja në Premier League dhe i shkakton humbjen e parë sezonale Wolverhampton-it. Në Goodison Park skena ishte e gjitha për Richarlison që realizoi 2 nga 3 golat e vendasve ndërsa rrugën e rrjetës e gjeti edhe Iwobi që realizoi golin e tij të parë me fanellën e Everton. 2 herë arriti të barazonte shifrat përkohësisht në  1-1 dhe 2-2 Wolves por në fund skuadra e Nuno Espirito Santo u dorëzua me Everton që fitoi me rezultatin 3-2. Saiss dhe Raul Jimenez ishin autorët e golave për miqtë që pësuan humbjen e parë në kampionat pas 3 barazimeve në 3 ndeshjet e para.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency