Kupa e Shqiperise

Rikthehen afrikanët, Tirana e plotë për “finalen” ndaj Kukësit

Teksa situata në Kategorinë e Parë është duke ecur në mënyrën më të mirë të mundshme, fokusi i Tiranës tashmë është ndeshja e radhës që do të luhet në mesjavë  ndaj Kukësit, takim i vlefshëm për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë. Tekniku i bardhebluve  Ze Maria ka pjesën më të madhe të skuadrës në dispozicion dhe është duke zhvilluar pëgatitjet e fundit për sfidën delikate ndaj varilindorëve, ndaj të cilëve regjistron dhe suksesin e tij të parë si trajner i bardhebluve në finalen e Superkupës së Shqipërisë.  Pjesës tjetër të grupit i janë bashkuar edhe lojtarë e tjerë si Yonus Sentamu, Tony Maveje, Mohamed Musa, Kenet Muguna, Samsun Ilisasu. Të gjithë futbollistët afriknë të cilët nuk mundën të ishin të pranishëm në sfidën ndaj Shkumbinit, janë pajisur me vizë shqiptare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency