Futboll

Rikthehet Ademir Souza, firmos me Laçin

Ademir Souza rikthehet në Shqipëri. Mbrojtësi brazilian ka firmosur për skuadrën e Lacit dhe vetë futbollisti ka postuar një foto në instagramin e tij teksa lajmëronte udhëtimin për në Shqipëri. 31 vjecari do të jetë pjesë e kurbinasve në sezonin e ri, sic kishte paralajmëruar pak ditë më parë dhe Sport Neës, me Lacin që kërkon të shtojë një element me vlera në sezonin e ri. Ademir në sezonin e fundit luajti me skuadrën e Jacobinës në Brazil, ndërsa ka qenë dhe më parë pjesë e Lacit, me të cilin realizoi dhe një gol në mars të 2016-tës ndaj Teutës. Me Afrimin e Ademir, Laci përforcon dhe repartin e mbrojtjes dhe tani mund të ndihet i sigurtë pas. Ademir kujtojmë që ka luajtur dhe me skuadrën e Skënderbeut më parë në Superiore, ndaj futbolli shqiptar është një ambjent që ai e njeh shumë mirë. Afrimi i Ademirit ishte një këmbngulje e drejtuesve të Lacit, që dëshironin të kishin një mbrojtës me përvojë për sezonin e ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency