Kupa e Shqiperise

Rikthehet futbolli vendas, Vllaznia tenton përmbysjen ndaj Labërisë

Vetëm pak orë pas ndeshjes Shqipëri-Poloni, fjalën e merr futbolli vendas, pasi do të luhen mesditën e sotme ndeshjet e kthimit të raundit të 1/16-tave të Kupës së Shqipërisë.

Me vëmendje pritet sfida në Shkodër mes Vllaznisë e Labërisë, me këta të fundit që fituan 2-1 në sfidën e parë dhe kuqebluve do t’u duhet të realizojnë përmbysjen për të vijuar më tej rrugëtimin në kompeticionin ku janë edhe fitues në fuqi.

Edhe Kukësi ndaj Maliqit, e Laçi ndaj Butrintit, nuk shkuan dot përtej barazimit në ndeshjen e parë dhe do të duhet të kërkojnë fitoren pasditen e sotme, për të siguruar kalimin më tej, ndërsa për Partizanin, Tiranën, Teutën e Skënderbeun, sfida e kthimit do të jetë një shëtitje, pasi kanë vendosur gjithçka më herët, sa I përket kualifikimit.

Një tjetër sfidë interesante do të luhet në Fier mes Apolonisë vendase dhe Flamurtarit. Ndeshja e parë ka përfunduar në barazim 1-1, ndaj në derbin e sotëm pritet të përcaktohet edhe skuadra që do të vijojë më tej aventurën në Kupën e Shqipërisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency