Futboll

Rikthehet “Perandori”: Dua një skuadër të re!

E mbani mend Adrianon, që dikur mbante epitetin “Perandori? Është 35-vjec dhe nuk luan futboll që nga maji i vitit të kaluar. I përfshirë në disa skandale që e kanë dëmtuar shumë gjatë karrierës së tij, ish-futbollisti i “Selecaos” po mendon t’i rikthehet futbollit të luajur.

“Dua t’i rikthehem stërvitjes, edhe pse nuk kam një skuadër. Do të stërvitem individualisht përgjatë muajit janar. Edhe pse nuk kam luajtur futboll, e kam ruajtur formën time fizike. Dua t’i rikthehem futbollit për të treguar se mund t’i tejkaloj limitet e mia.”

Që kur braktisi pas asnjë shpjegim skuadrën amerikane Miami United, Adriano jeton në Brazil, por tashmë 35-vjecari synon të rikthehet “Perandori” i dikurshëm. Sigurisht, në fillim duhet të gjejë një klub që do t’i hapë dyert, më pas cdo gjë do t’i mbetet fushës së blertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top