Te Tjera

Rikthehet Tiger Woods, merr pjesë në “Hero World Challenge”, më 30 nëntor

Tiger Woods do të rikthehet në kompeticionet zyrtare të golfit, pikërisht më 30 nëntor në “Hero World Challenge”, pas një përiudhe nëntëmujore riaftësimi nga dëmtimi i fundit. Bëhet fjalë për një turne jozyrtar, i organizuar për bamirësi pikërisht nga 41-vjecari. 14-herë kampioni i turneve madhorë për herë të fundit ka marrë pjesë në “Dubai Desert Classic” në muajin shkurt të këtij viti, ku dhe pati probleme ne shpinë.

Kujtojmë se në muajin maj Woods u arrestua nga Policia e Miamit, në Florida, pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të papërshtatshme. Analizat treguan se kampioni i golfit kishte përdoruar në mënyrë të pakontrolluar ilace kundër stresit dhe pagjumësisë. Ai u dënua një vit liri me kusht, si dhe u detyrua të paguante shpenzimet e gjyqit. Sipas këtij vendimi, Tiger Woods nuk duhet të përdorë apo posedojë alkool apo droga të ndaluara, ndërsa ilacet duhet t’i marrë vetëm me firmës e përfaqësuesit zytar, që survejon lirinë e tij me kusht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency