La Liga

Rikthim emocionues për James: Falënderoj tifozët, vazhdojmë punën…

Ndonëse ishte i padëshiruar nga Zidane, James Rodriguez u hoq nga merkatoja, nga ana e presidentit Florentino Perez dhe dje ishte në fushë nga minuta e parë në sfidën që madrilenët zhvilluan përballë Valladolidit.

Kjo ishte ndeshja e parë pas dy vitesh për kolumbianin, që u largua nga Reali në verën e 2017-ës, në një huazim dy vjeçar te gjermanët e Bayernit të Mynihut, ndërsa tani është i bindur për qëndrimin në kryeqytetin spanjoll.

“Pas shumë kohësh jam kthyer në Bernabeu dhe ishte një emocion unik. Falënderoj tifozët për mbështetjen. Vazhdojmë punën për t’u përmirësuar”, shkroi James në rrjetet sociale, duke mbyllur përfundimisht mundësinë e largimit nga Madridi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency