Futboll

Rikthimi i Grimës nuk jep efekt, vajzat kuqezi “turpërohen” nga Skocia

As rikthimi në stol i trajnerit Armir Grima nuk ndikoi pozitivisht te kombëtarja shqiptare e femrave. Vajzat kuqezi pësuan një humbje të thellë me rezultatin 0-5 ndaj Skocisë në Elbasan Arena, e 4-ta në po kaq takime në grupin F kualifikues për Euro 2021. Në këto 4 sfida Shqipëria e femrave ka shënuar vetëm 1 gol dhe ka pësuar plot 17 edhe pse kundërshtarët me të cilët ka luajtur kanë qenë të një niveli shumë më të lartë. Nuk pati histori sfida ndaj Skocisë pasi Emslie në minutën e 15-të dhe Ross në të 24-ën i dhanë avantazhin e dyfishtë vajzave skoceze. Në pjesën e dytë skuadra mike shënoi dhe 3 herë të tjera me Cuthbert, Godfrey dhe Murray për rezultatin final 0-5.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency