Merkato

“Rikthimi i Supermenit”, prezantim plot stil i Buffonit te Parma

“Është kthyer në vendin që i përket, është kthyer në shtëpi”. Me këtë postim, të shoqëruar nga një video, Parma zyrtarizoi rikthimi e Gigi Buffon me fanellën e verdhebluve pas 26 vitesh. Portieri 43-vjeçar firmosi një kontratë për dy vitet e ardhshme me klubin në të cilin është rritur, për t’u kthyer te skuadra që e bëri të debutonte në Serinë A kur ishte vetëm 17 vjeç, në 19 nëntorin e vitit 1995, kundër Milanit.

Videoja e Parmës ka motivet e një filmi fantastiko-shkencor, të titulluar: “Rikthimi i Supermenit”. Në fund shihet personazhi misterioz të heqë kapuçin për të zbuluar identitetin. Wshtë Buffon, që, në telefon me pronarin e Parmës, thotë: “Ok, Kyle, jam gati!” Dhe Krause i përgjigjet: “Mirë se u ktheve në shtëpi!” Në fund, ajo e Buffon është një zgjedhje zemre, vendosi për Parmën e tij, me objektivin për ta rikthyer menjëherë në Serinë A.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency