Gossip

Rindizet dashuria, Satta-Boateng të lumtur krah njëri-tjetrit

Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng, sërish bashkë. Ish-velina dhe futbollisti 32-vjeçar, pasi qëndruan larg njëri-tjetrit për disa kohë, ribashkuan familjen.

Boateng është kthyer në Itali pas eksperiencës pas bujë te Barcelona, pikërisht për të qëndruar pranë partneres së tij dhe djalit Madox. Fotot e fundit të publikuara nga Melissa tregojnë se është rindezur dashuria në çift.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency