Gossip

Rindizet pasioni mes Dybalas dhe Antonella Cavalierit

Paulo Dybala i rikthehet dashurisë me Antonella Cavalierin. Sulmuesi i Juventusit dhe bukuroshja argjentinase ishin ndarë verën e kaluar, duke i kaluar pushimet larg njëri-tjetrit. Mirëpo mosmarrëveshjet janë sheshuar dhe tashmë të dy do të jetojnë në Torino. Studentja 22-vjeçare është rikthyer në krahët e talentin argjentinas pikërisht me rastin 24-vjetorit të lindjes së tij. Me jetën private të stabilizuar, tashmë pritet një Dybala i rilindur edhe në fushën e blertë. Një lajm i gëzueshëm për të gjithë ambientin bardhezi, ku presin me shumë gola nga sulmuesi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency