Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Rinovimi me Milan, Leao: Do flas me Maldinin!

Rafael Leao është i gatshëm që të nisë bisedimet për rinovimin me Milan. Këtë e tha vetë sulmuesi portugez, pas ndeshjes së fundit me kombëtaren e tij.

Milani dhe kontrata? Jam i lumtur, krenar, tani duhet të qëndroj i fokusuar në Botëror, pastaj unë do të flas me Maldinin sapo të arrij. A dua të nënshkruaj kontratën? Edhe para se të mbërrija në kombëtare kemi pasur një takim me Maldinin, ishte pozitiv, kështu që kur të shkoj në Milano do të flasim mirë.”-tha ai.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...