Kategoria Superiore

Rinovon edhe Eni Imami, Tirana prezanton dyshen Torrasa-Cale

Lajmi që qarkullonte prej kohësh në media tashmë ka marrë formë zyrtare. Eni Imami ka rinovuar kontratën me Tiranën dhe do të jetë pjesë e bardhebluve edhe për sezonin 2019-2020. Mbrojtësi 26-vjeçar i cili bindi drejtuesit e Tiranës me paraqitjet e tij në sezonin e kaluar do të vazhdojë të mbajë veshur fanellën bardheblu dhe pritet të jetë një nga titullarët e trajnerit Ardian Mema në repartin e mbrojtjes. Ndërkohë këtë të mërkurë, Tirana ka prezantuar zyrtarisht në ambientet e stadiumit Selman Stërmasi edhe dy nga blerjet më të bujshme të kësaj merkatoje, sulmuesit anësorë Agustin Torrasa dhe Elton Cale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency