Conference League

Risi në “Air Albania”, komentim në gjuhën shqipe për personat e verbër

Stadiumi “Air Albania” po mbushet nga tifozët e Romës dhe Feyenoordit. Finalja e Conference League do të fillojë në orën 21:00 dhe do të transmetohet në Supersport 2.

Për herë të parë ndeshja do komentohet në gjuhën shqipe edhe për personat e verbër që do jenë të pranishëm në impiant.

Një sipërmarrje e UEFA-s, teksa gazetarët e Supersport, Andi Deçka dhe Alban Aga, do të jenë në komentin e Roma-Feyenoord.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency