Premier League

Riyad Mahrez mohon zërat për largimin nga Manchester City

Riyad Mahrez nuk ka dyshim për aftësitë e tij dhe është gati të tregojë vlerat për t’u bërë një lojtar i pazëvendësueshëm për Manchester City-n.

Në pjesën e dytë të sezonit, Guardiola preferonte Bernardo Silvan në vendin e algjerianit, për të cilin u rikthyen zërat e merkatos, por 28-vjeçari u shpreh me bindje se është i lumtur me “Citizens” dhe se nuk ka ndërmend të largohet, edhe pse nuk ka luajtur rregullisht.

Ai shtoi se do të punojë më shumë që të bindë Guardiolën dhe të tregoj vlerat e vërteta në sezonin e dytë me kampionët e Anglisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency