Eredivisie

Robben dëmtohet pas 30 minutash, PSV-ja mposht Groningen-in!

Zgjati vetëm 30 minuta ndeshja e parë e Arjen Robben me Groningen, me holandezin fluturues që nuk u rikthye në mënyrën më të mirë në fushën e blertë pas 1 viti tërheqje. Në sfidën e javës së parë të Eredivisies Robben la fushën i dëmtuar në minutën e 30-të. Dëmtimet kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë problemi më i madh në karrierën e 36-vjeçarit. Sfida me Groningen dhe PSV u mbyll me fitoren 1-3 të skuadrës nga Eindhoveni që e nisi në mënyrën më të mirë kampionatin. Gapko hapi serinë e golave në minutën e 34-t ndërkohë që në fillimin e pjesës së dytë Groningen barazoi rezultatin me sllovakun Suslov. Por Malen kaloi sërish në epërsi PSV-në ndërsa më pas humbi edhe një 11-metërsh ndërkohë që vulosi fitoren e skuadrës së trajnerit Roger Schmitd Gakpo pak minuta para fundit të kohës së rregullt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency