Bundesliga

Robben konfirmon largimin nga Bayerni në fund të sezonit!

Sezoni aktual do të jetë i fundit për Arjen Robben te Bayern Munich. Lajmi është konfirmuar nga vetë ylli holandez gjatë një interviste, duke theksuar se ka marrë një vendim të tillë prej pak kohësh dhe se ai është i duhuri. 34-vjeçari është pjesë e bavarezëve që prej vitit 2009, duke luajtur mbi 300 takime dhe duke shënuar mbi 140 gola. Mesfushori i avancuar, gjatë viteve që ka luajtur me Bayernin, ka fituar plot 18 trofe, ndërkohë që në 2010 ai u shpall edhe lojtari më i mirë i vitit në Gjermani. Në karrierën e tij, Robben ka veshur edhe fanellën e Real Madrid, Chelsea, PSV dhe Groningen. 34-vjeçari numëron edhe 96 paraqitje me fanellën e kombëtares, duke arritur të shënojë 37 gola.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency