Eredivisie

Robben rikthehet aty ku e nisi, nënshkruan për një sezon me klubin holandez

Ndonëse ka kaluar një vit nga koha kur mbylli bashkëpunimin me Bayernin e Mynihut, Arjen Robben nuk ka ndërmend të tërhiqet, sepse ka nënshkruar një kontratë një vjeçare me holandezët e Groningen.

Tashmë në moshën 36-vjeçare, sulmuesi holandez mesa duket ka vendosur që ndeshjet e fundit të karrierës t’i luajë pikërisht me skuadrën ku u rrit dhe debutoi në futbollin profesionist, pasi ka qenë atje në periudhën 1996-2002.

Arjen Robben është një nga emrat më të njohur të futbollit holandez, teksa kulmin e karrierës së ti je ka pasur me gjermanët e Bayernit të Mynihut, fanellën e të cilëve e veshi për më se ndeshje gjatë 10 sezoneve dhe arriti të shpallet edhe Kampion Europe me ta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency