La Liga

Rodrigo Moreno te Atletico Madrid, Valencia arkëton 55 mln euro

Atletico realizon një tjetër goditje të madhe në sulm. Los Colchoneros kanë arritur akordin me Valencian për transferimin e sulmuesit të kombëtares spanjolle Rodrigo Moreno në kryeqytetin spanjoll. Rodrigo prej kohësh ka qenë një dëshirë e trajnerit të Atleticos Diego Simeone i cili tashmë kompleton sulmin e skuadrës së tij me një tjetër futbollist shumë cilësor i cili i bashkohet Diego Costës, Alvaro Moratës dhe Joao Felix që mund të luajë edhe si mesfushor i avancuar ose sulmues krahu. Kartoni i 28-vjeçarit duke iu referuar shkrimeve të mediave spanjolle i ka kushtuar Atleticos 55 milionë euro plus 5 milionë euro të tjera në formë bonusesh. Me kalimin e Rodrigos te Los Colchoneros, Atletico tashmë mund t’i hapë dritën jeshile kalimit të Angel Correas te Milani.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency