La Liga

Rodrigo pasuesi i Griezmann te Atletico Madrid?

Marcelino ia ka bërë të qartë drejtuesve të Valencias se kërkon përforcime për sezonin e ardhshëm për të përballuar të gjitha kompeticionet po për shkak të fair play financiar klubi mund të shesë një nga lojtarët më të mirë për të vepruar më pas lirisht në merkato. Sulmuesi Rodrigo ka shumë kërkesa dhe është Atl. Madrid ekipi më i interesuar për 27-vjeçarin që ka një klauzolë tepër të lartë prej 120 milionë eurosh. Por Valencia është gati të negociojë për shitjen e tij për një ofertë jo më pak se 60 milionë euro, shumë e përballueshme për “Los Colchoneros”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency