Serie A

Rodriguez kërkon largimin, menaxheri takon drejtuesit e Milanit

Mbrojtësi i majtë zviceran, Ricardo Rodriguez duket se po kalon javët e fundit me fanellën e Milanit, pasi do të provojë transferimin në një tjetër skuadër gjatë merkatos së janarit.

Rodriguez ka luajtur vetëm 4 takime këtë sezon dhe është lënë në stol nga mbrojtësi Theo Hernandez, ndërsa sot në zyrat e Milanit ka mbërritur edhe menaxheri i tij, që ka diskutuar me drejtuesit e klubit.

Vetë mbrojtësi nuk është i kënaqur me hapësirat që ka pasur këtë sezon dhe po kërkon të largohet, duke qenë se ka oferta nga klube të Bundesligës dhe Zvicrës, ndërsa Milani do të ishte gati të hiqte dorë për një shifër simbolike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency