Tenis

Roger Federer mbyll vitin, operohet sërish në gju

Vitit 2020 përfundon para kohe për Roger Federer. Tenistit zvicëran, në fakt, iu desh t’i nënshtrohej një operacioni në gju, në të njëjtin vend ku ishte operuar disa muaj më parë. Lajmin e shpërndau vetë kampioni 38-vjeçar i tenisit në rrjetet sociale.

“Disa javë më parë, unë pata një dëmtim të vogël gjatë rehabilitimit tim. Ishte e nevojshme të bëja një ndërhyrje të re të shpejtë në gjurin e djathtë. Do të më marrë malli shumë për tifozët dhe turneun tim të dashur, po pres me padurim që t’ju shoh përsëri në fillim të sezonit 2021. Do të marr kohën e nevojshme që të jem 100% gati për të luajtur në nivelin tim më të lartë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency