Merkato

Rojo thërret Cavanin te Boca Juniors!

Kalimi i Edinson Cavani te Boca Juniors është një ëndërr që mund të realizohet në fund të sezonit, kur lojtarit i skadon kontrata me Manchester United. Ai që e thërret ish-lojtarin e Napolit në Argjentinë është Marcos Rojo, ish-shoku i tij te “Djajtë e kuq”, por që aktualisht luan te Xeneizes. Rojo deklaroi se bisedon shpesh me Cavanin dhe se i ka premtuar atij se do ta çojë të peshkojë. Ai theksoi se 34-vjeçarit i pëlqen ideja që të transferohet te Boca Juniors dhe se është i interesuar, por Rojo pohoi se asgjë nuk është zyrtare dhe se duhet pritur deri në fund të kampionatit për të kuptuar se çfarë do të ndodhë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency