Serie A

Roma blen kartonin e Mayoral, spanjolli i bind të gjithë!

Borja Mayoral është integruar plotësisht në skemat e Fonsecës dhe ndihet mjaft mirë te Roma me këta të fundit që po mendojnë ta blejnë përfundimisht kartonin e sulmuesit. 23-vjeçari u huazua nga Real Madrid për 2 sezone dhe pas sezonit të parë ekziston klauzola që Roma mund ta blejë për 15 milionë euro lojtarin spanjoll. 10 gola e 6 asiste në 27 ndeshje që në vitin e parë në Serinë A nuk janë pak për Mayoral i cili ka edhe besimin e Fonsecës dhe prej këtij të fundit varet gjithçka pasi qëndrimi i trajnerit do të konfirmonte edhe blerjen përfundimtare nga Real Madrid.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency