Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Roma dhe Mourinho në ankth për Dybala-n, rikthimi për Bayer Leverkusen i pasigurtë

Roma dhe Mourinho janë të shqetësuar për gjendjen e Paulo Dybala. Argjentinasi nuk është ende në gjendje të stërvitet plotësisht për shkak të dhimbjes në kyçin e këmbës së dëmtuar.

Sipas raportimeve të medieve italiane, sot ai do të përpiqet të rikthehet në grup dhe portugezi do ta grumbullojë për ndeshjen kundër Bayer Leverkusen, më pas do të marrë një vendim së bashku me lojtarin.

Lexo edhe: 

Që nga lëndimi i pësuar në ndeshjen kundër Feyenoord në Holandë, Dybala ka luajtur vetëm një orë në Europa League dhe 45 minuta në Seria A.

Lajme të tjera

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...

Kategoria Superiore

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...