Serie A

Roma, gati rinovimi me dyshen Dzeko-El Shaarawy

Kohë rinovimesh në shtëpinë e Romës. Verdhekuqtë kanë nisur bisedimet me Edin Dzekon dhe Stephan El Shaarawy-n për zgjatjen e kontratave të tyre, të cilat skadojnë në vitin 2020. Boshnjaku pritet të firmosë deri në 2021, ndërsa ish-milanisti deri në vitin 2022. Në këtë mënyrë kryeqytetasit u paraprijnë “sulmeve” që mund të vijnë gjatë merktos së janarit. Si Dzeko ashtu edhe El Shaarawy pritet të rinovojnë kontratat e tyre në fund të këtij sezoni, të cilat do të kenë edhe ndryshime sa u takon pagave të lojtarëve, që normalisht do të pësojnë rritje.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency