Serie A

Roma gjen pasuesin e Dzekos, është një iranian!

Një iranian për të zëvendësuar Edin Dzekon te Roma. Është Sardar Azmoun kandidati kryesor për të pasuar boshnjakun te verdhekuqtë. Mundësitë financiare për të firmosur me Mauro Icardin nuk ekzistojnë prandaj, drejtuesit e klubit verdhekuq e kanë hedhur vështrimin nga sulmuesi i Zenit Saint Petersburg i cili ka shkëlqyer në dy sezonet e fundit me rusët dhe e ka nisur në mënyrën më të mirë edhe këtë edicion të ri duke shënuar 5 gola në 4 ndeshje. Duke patur parasysh që Azmoun ka vetëm një vit kontratë me Zenitin, kartoni i tij mund t’i kushtojë Romës nga 18 deri në 20 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency