Serie A

Roma humbet De Rossin, ndaj Interit pa gladiatorin e saj!

Roma humbet gladiatorin e saj në momentin më deçiziv të sezonit. Kapiteni Daniele De Rossi do të humbasë përballjen direkte ndaj Interit për një vend në Champions League që luhet të shtunën në mbrëmje pasi ka pësuar një dëmtim të gradës së parë në kofshën e djathtë, që do ta detyrojë mesfushorin veteran të qëndrojë jashtë fushave të futbollit për 2 deri në 3 javë. Përveç ndeshjes ndaj Interit De Rossi mund të humbasë edhe sfidat ndaj Cagliarit dhe Genoas për t’u rikthyer në datën 12 maj në ndeshjen ndaj Juventusit. Me dëmtimin e De Rossit shtohen problemet për Claudio Rainierin për sfidën ndaj Interit pasi edhe Nzonzi po rikuperohet nga dëmtimi dhe ende nuk është në formën e tij më të mirë, megjithatë edhe Spalletti ka probleme në mesfushë pasi Brozovic dhe me shumë mundësi edhe Borja Valero do të mungojnë ndaj verdhekuqve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency