Merkato

Roma humb për dy javë turkun Cengiz Under

Shtohen të dëmtuarit në infermierinë e Romës. Pas Juan Jesus, edhe Cengiz Under do të qëndrojë jashtë fushave të lojës të paktën për dy javë. 21-vjeçari u dëmtua në fillim të pjesës së parë në sfidën ndaj Torinos së Walter Mazzarrit. Analizat e para konfirmuan se turku duhet të qëndrojë pushim për dy javë, duke shtuar kështu problemet për trajnerin Eusebio Di Francesco për sfidat me Atalantën dhe Milanin në kampionat dhe Fiorentinën në Kupën e Italisë. Shpresa e verdhekuqve është që ta rikuperojnë futbollistin për transfertën e Veronës me ekipin e Chievos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency