Merkato

Roma kërkon mbrojtësin holandez të Atalantës

Roma është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e djathë dhe emri që pëlqehet nga drejtuesit verdhekuq është ai i Hans Hateboer. Holandezi nuk po kalon një moment të mirë me fanellën e Atalantës, por paraqitjet e tij sezonin e kaluar duket se kanë bindur drejtuesit e Romës për të investuar pikërisht te 26-vjeçari në merkaton e verës.

Mes palëve ka një marrëdhënie të mirë, duke parë edhe tratativat e shumta që janë zhvilluar vitet e fundit, ndaj dhe mundësitë për një marrëveshje për kalimin e Hateboer në kryeqytet duket se janë të mëdha.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency