Serie A

Roma kërkon portier jashtë Italisë, Mourinho do Rui Patricion!

Roma konfirmon trendin e viteve të fundit dhe ende po kërkon një portier jashtë Italisë. I përzgjedhuri nga drejtori sportiv, Tiago Pinto dhe Mourinho është Rui Patricio. Portugezi është pjesë lojtarëve që menaxhohen nga agjenti i famshëm Mendes dhe në orët e fundit palët i janë afruar shumë një marrëveshjeje që mund të mbyllet në 8 milion euro plus bonuse për t’i paguar Wolverhampton. Konfirmohet edhe njëherë se gardianët italianë nuk janë zgjedhje e parë te verdhekuqtë ku në epokën amerikane të klubit ka vetëm dy portierë dy të blerë, De Sanctis dhe Mirante, por nga këta vetëm i pari pati shans të ishte titullar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency