Merkato

Roma kërkon qëndërmbrojtës, Rugani një hap larg

Trajneri i Romës, Paulo Fonseca vazhdon të kërkojë një mbrojtës. Pas Lovren nga Liverpool, emri që po fiton më tepër kuotë së fundmi është ai i Daniele Ruganit. Mbrojtësi pritet të largohet nga Juventus, pasi me afrimin e De Ligt apo Demiral nuk do të gjente hapësira në formacionin e Sarrit. Për momentin Roma është e gatshme të ofrojë 5 milionë euro për huazimin e 25-vjecarit si dhe 25 milionë euro të tjera për blerjen e tij. Për Ruganin shprehën interes edhe Arsenal e Wolverhampton, por mbrojtësi preferon qëndrimin në Itali.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency