Serie A

Roma-Lazio derbi në merkato, për Kalinic

Nicola Kalinic prej kohësh është me valixhe në dorë dhe destinacioni më i mundshëm i kroatit është Italia. Sulmuesi ka admirues që duan ta rikhejnë në Serinë A me Romën dhe Lazion që po duelojnë edhe në merkato mes tyre. Kalinic pëlqehet shumë nga Fonseca që e shikon si alternativë e Dzekos ndërsa Igli Tare i premton më shumë minuta si titullar. Vendimi i takon Kaliniç i cili ka dhënë pëlqimin për të luajtur sërish në Itali ndërsa ende nuk ka zgjedhur fanellën që do të veshë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency